Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Šeit publicējam klientu atsauksmes:

Anita: Paldies par burvīgajiem materiāliem! Tie ir patiešām noderīgi!

Irita: Ļoti labi materiāli un ļoti labs serviss!

Ineta: Visjaukākais ir tas, ka viss notiek zibenīgi - nopērc, atver, izprintē un lieto!

Ilze no Lielbritānijas: Paldies par jaukajām reģistrēšanās dāvanām! Jūsu  e-preces saņēmām bez problēmām, un tās būs ļoti noderīgas mūsu latviešu skoliņā "Sprīdītis" Lielbritānijā.

Dace: Pirmkārt, paldies par jaunumu - vasaras atmiņu karti, bērni visi kā viens atplauka, redzot kaut ko tik dažādu un raibu, tieši tādas ir arī viņu atmiņas. Skolas pirmajās dienās 3. klase ar šī zīmējuma palīdzību sastrukturizēja savās galvās vasaras piedzīvojumus, jo centās katram zīmējumam piemeklēt no atmiņu krātuvēm atbilstošāko. Otrkārt, vismīļākais maniem bērniem bija iedalījums - spilgtākais piedzīvojums, pie tā viņi ķērās vispirms. Treškārt, viņi teica, ka šādi ir labi atcerēties, ko vasarā darīja, kas patika un arī veiksmīgi izklāstīt vecākiem, kas no vasaras visvairāk "aizķēries". Lai Jums veicas ar jauniem "izgudrojumiem", kas palīdz mums, pedagogiem, dažādot stundas. Ļoti patīk matemātiskās spēles!

Ineta no Rīgas 7. pamatskolas: Izvēlējāmies e-veikala piedāvāto Zinību dienas scenāriju ar Staburaga bērniem - Janci un Marču. Atsauksmes par scenāriju pēc pasākuma ir ļoti labas. Jūsu piedāvātie scenāriji ir mūsdienīgi, īsi un kodolīgi. Skolēniem - aktieriem ir viegli iemācīties savas lomas, jo valoda nav sarežģīta. Scenāriju pamatidejas atbilst mūsdienu jaunatnes interesēm un vēlmēm. Protams, kaut ko vajadzēja pamainīt un pielāgot mūsu skolai.
9. klases skolēni bija pārsteigti par dziesmas "Joka pēc alfabēts" izpildījumu - skolēniem tiešam bija prieks, ka skolotāji dzied tieši viņiem. Kopumā pasākums izdevies ļoti labs. Mūsu skolas kolektīvs novēl Jums daudz radošu ideju jaunajā mācību gadā, lai vienmēr būtu iedvesma radīt kaut ko jaunu un foršu.

Aiva: Patīkams pārsteigums par piereģistrēšanos - dāvaniņa! Mani ļoti apmierina kvalitāte, jaukas bildes :) Domāju, ka ir padomāts par to, lai katrs var atrast sev noderīgo. Es noteikti iegriezīšos pie Jums e-veikalā. Veiksmi!

Pāvels: Ļoti jauks piedāvājums, viss labi pieejams un labi pārskatāms.

Lauma: Sveiki! Jāsāk jau ar to, ka biju ļoti iepriecināta, kad uzzināju par šo e-veikalu, jo ir jauki dalīties tajā, kas mums ir. Lapa ir ļoti parskatāma, viegli var atrast to, kas nepieciešams. Preču cenas ir tiešām simboliskas, un noteikti izmantošu kaut ko no piedāvājuma, kad tas būs nepieciešams. Piedāvājums, protams, ir neliels, bet ticu, ka laika gaitā tas būs lielāks un būs arī plašākas izvēles iespējas kaut ko iegādāties. Novērtēju sadaļu "noderīgi", jo tajā jau atradu to, kas man tieši šobrīd ir nepieciešams. Kopumā priecājos par to, ka ir izveidota šāda lapa un tā jau ir iemantojusi vietu manās grāmatzīmēs darba folderītī :)

Vineta no Ezeres: Es izskatīju Jūsu piedāvājumus. Man tie likās ļoti saistoši. To izgatavošanai vajadzīgs milzīgs laiks, kas skolotājiem bieži ir deficīts. Tad šī ir iespēja iegūt kādu materiālu īsā laikā. iesaku vairāk piedāvāt akcijas preču, jo rodas iespaids, ka par visu jāmaksā, bet saņemam tik, cik saņemam. Paldies par piedāvājumu un uz sadarbību!

Ausma: Paldies par dāvaniņu un iespēju izmantot Jūsu e-veikalu. Priecājos par jaukajiem materiāliem - piedāvājumiem, kuri ir ļoti daudzveidīgi un tādēļ izmantojami dažādās situācijās, stundās, pasākumos. Noderīga būs iespēja dalīties pieredzē. Interesanta ir sadaļa "Noderīgi" ar spēlēm un materiāliem mācību vielas, prasmju, uzmanības attīstīšanai, jo veido prieku par apgūto, sasniegto un attīsta pašvērtējuma prasmes. Lai Jums un mums veicas!

Silvija: Ir ļoti patīkami zināt, ka par skolotāja smagās ikdienas darba atvieglošanu un dažādošanu rūpējas arī vēl kāds cits. Manuprāt, ļoti labas un vajadzīgas ir ne tikai idejas, bet reālie piedāvājumi. Pati gan vēl neesmu izmantojusi iespēju iepirkties, bet noderētu daudzas lietas - dažādi attēlu komplekti, dzimšanas dienu kalendārs utt. Ceru, ka varēšu izmantot piedāvātās iespējas! Lai Jums veicas!

Iveta: Man ļoti iepatikās Jūsu piedāvāto preču klāsts. Man kā klases audzinātājai ļoti noderēs diplomiņi. Idejas ir vienreizējas. Ieteicu arī saviem kolēģiem!

Ilona: Man ļoti patīk viss E-veikals PEDAGOGIEM kopumā. Praktisks, ērti atrast sev interesējošu materiālu. Īpaši esmu apmierināta par iespēju iegādāties žurnālu ''Pirmsskolā''. Paldies!

Iveta: Paldies, ļoti noderīga informācija Jūsu veikalā. Mēs pirmsskolā strādājam ļoti radoši, ir individuāla pieeja katram bērnam, vecākam, paši veidojam diplomus, pateicības rakstus, didaktiskas spēles, bet, ieejot Jūsu veikalā, sapratu, ka varu ietaupīt laiku un atrast sev piemērotu risinājumu. Paldies, jauks portāls un nedārgs!

Ilona: Labdien! Jūsu e-veikalā piedāvātās preces noteikti iegādāšos. Apskatot sadaļas, radās daudz ideju darbam. Paldies arī par dāvanu, ko saņēmu reģistrējoties. Arī to izmatošu darbā. Paldies par jūsu darbu. Ar nepacietību gaidīšu jaunas preces un jaunas sadaļas. Lai veicas!

Ineta: Paldies par jauno un jauko iespēju - sameklēt vajadzīgas un noderīgas lietas e-veikalā! Ir ļoti svarīgi sagādāt krāsainus pārsteigumus skolēniem un to izdarīt saviem spēkiem un idejām, bet tam ne vienmēr pietiek laika un spēka! Un te - gatavs! Pati vēl neesmu iepirkusies - ar nepacietību gaidu algas dienu, bet, manuprāt, sadaļu ir daudz, piedāvājums - krāsains un plašs, jaunā nodaļa - barters arī super! Un - man patīk lapas devīze! Paldies par dāvanu piereģistrējoties - tas bija ļoti jauks pārsteigums!

Ingrīda: Dažas dienas atpakaļ, izpētījusi e-veikala piedāvājumu, nolēmu, ka varētu iegādāties Draudzības kāpnes. Iepatikās arī sadaļa Noderīgi, jo ļoti pārdomāti apkopotas dažādas noderīgas saites. Lai gan tās gandrīz visas jau zināmas, tomēr ir labi, ja tās ir atrodamas vienā vietā. Bet... šodien nolēmu veikt pirkumu. Samaksāju, saņēmu divus rēķinus - vienā norādīta maksa ar atlaidi, bet pienāca uzreiz otrs, kurā norādīta pilna cena - 80 santīmi. Rēķinā norādīta saite, kura jāaktivizē, lai lejuplādētu iegādāto preci. Te nu pārsteigums! Links aizved mani uz uzrakstu "Links vairs nav derīgs"!  Paldies! Pirmais pirkums ir tik veiksmīgs, ka noteikti ar nepacietību tūliņ veikšu nākamo! Protams, pēdējā teikumā tiek pausta ironija! P.S. Ar interesi vērošu, vai arī šī atsauksme tiks publicēta....

E-veikala atbilde Ingrīdai: Ļoti atvainojamies, ka pirmā iepirkšanās nav izdevusies veiksmīga! Liels paldies, ka uzreiz par to ziņojāt! Acīmredzot, problēma ir tajā, ka precei ir piemērota atlaide, bet rēķinu nosūtīšanas sistēma to neuztver! Pēc Jūsu vēstules saņemšanas esam vēlreiz aktivizējuši Jūsu linku, tagad, uz tā uzklikšķinot, tam vajadzētu atvērties. Rīt sazināsimies ar veikala servera administratoriem un centīsimies novērst šādas situācijas nākotnē. Pielikumā nosūtām Jums iegādātās Draudzības kāpnes un kompensācijas dāvaniņu. Ļoti ceram uz Jūsu sapratni - šis projekts ir jaunums arī mums, un, lai gan cenšamies darīt visu pēc labākās sirdsapziņas, gadās arī kļūdas :( P.S. Atsauksmes ir atsauksmes, tāpēc publicējam visas, kas ir!

E-veikals: Uzmanību! Tā kā e-veikala sistēma rēķinus un e-preces izsūta automātiski, pircējiem jārēķinās, ka e-pastā saņemto linku var atvērt tikai 1 reizi! Pircējus, kas linku vēlas atvērt, bet failus izlemj lejuplādēt vēlāk, lūdzam, sazinieties ar mums, lai varam linku aktivizēt vēlreiz vai arī izsūtīt preces Jums uz e-pastu manuāli!

Ineta: Lētas labas lietas!

Inese: Sveiki, jaukais e - veikals un tā veidotāji! Jaukais, tāpēc, ka tiešām ir jauki un vērtīgi tas, ko Jūs darāt - atvieglojat mūsu, pedagogu, darbu. Manā darbā visgrūtāk bija atrast idejas, kā motivēt mazos skolniekus mācīties. Esmu atradusi tieši jūsu e - veikalā idejas, kuras ļoti der manā darbā, noteikti tās īstenošu. Paldies un uz sadarbību!!!!

Ineta: Tikko atklāju sadaļu "NODERĪGI" - dodos ceļojumā pa to!

Jolanta: Labdien, esmu jau izpētījusi jūsu e-veikalu, jāsaka, ka man tas ļoti patīk, jo var smelties dažādas idejas. Patīk, ka ir ne tikai krāsaini, bet arī melnbalti attēli un, protams, sadaļa NODERĪGI ir ļoti feina. Vienīgi man problēmas sagādā norēķināšanās par precēm, labāk patiktu tiešsaites links uz internetbanku :) Ceru, ka tas ar laiku būs iespējams :)

E-veikala atbilde Jolantai: Liels paldies par jaukajām atsauksmēm! Īsti tikai nesaptotam, ko Jūs domājat ar tiešsaistes linku uz interneta banku? Šobrīd ir tā, ka, ieliekot preces iepirkumu grozā un spiežot pogu Pirkt, atveras logs, kurā varat izvēlēties, vai apmaksāt ar maksājumu karti vai ar interneta bankas starpniecību. Un, ja izvēlaties savu i-banku un spiežat pogu Apmaksāt, atveras tiešsaistes links uz Jūsu i-banku, un tālāk varat veikt apmaksu, kā to parasti savā i-bankā darāt!

Jolanta: Kad vēlējos noformēt pasūtījumu, man saite uz internetbanku neparādījās, bet tagad viss izdevās, paldies :)

Irēna: Viss jau ir skaisti, bet priekš pedagogiem, kuri strādā ar 20-gadīgiem jauniešiem, materiālu gandrīz nav. Ziniet, arī profesionālajās skolās strādā cilvēki.

Sandra: Paldies jums par sadaļā Noderīgi atrodamajām brīnišķīgajām interneta saitēm dabaszinības stundām, kuras lietojamas ar interaktīvo tāfeli. Esmu tās jau vairākkārt izmantojusi stundās. Pieejamie stundu materiāli ir super labi!

Ineta: Paldies - sadaļā Noderīgi ir tiešām noderīgas lietas! Un paldies par jaunumu "piegādi"! Lai Jums veicas!

Māra: Paldies par sadaļu Noderīgi! Ir ļoti jauki, ka varam ko interesantu un noderigu atrast!

Ineta: Mīļš paldies! Noteikti izmantošu "LASĪTPRIEKU"! Jaukus svētkus!

Agnese: Sveiki! Vēlējos pateikties par noderīgo mājaslapu - www.pedagogiem.lv. Esmu topošā skolotāja, kas regulāri seko jaunumiem, un esmu ļoti priecīga par jaunizveidotu sadaļu "Lasītprieks". Mūsdienās bērnu lasīt vēlme ir kritiskā stāvoklī, jo viņiem šķiet, ka tas ir garlaicīgi un nevajadzīgi, jo visu informāciju varot atrast interneta resursos. Taču, pateicoties pedagogiem.lv, vismaz pāris jaunieši tagad varēs izbaudīt lasīšanu, jo tā vairs nebūs parasta grāmatu lasīšana, bet izklaide. Paldies mājas lapas autoriem par lielo ieguldījumu, kas noder daudziem Latvijas pedagogiem! Veiksmi, un ceru drīz redzēt vēl vairāk tādu jaunumu kā sadaļa "Lasītprieks"!

Ilze: Liels, liels Paldies par gatavo materiālu, esmu tiešām iepriecināta! / E - veikala piebilde: Pēc Ilzes ierosinājuma tapis dežurantu pavāriņš un tā pielietojuma apraksts! Skat.:http://pedagogiem.lv/lv/katalogs/shop/zimes-un-norades/norades/norade-sodien-dezure----/

Vera: Jūsu veikals man šodien lielisks atklājums! Lai viss izdodas!

Inese: Sveiki, sveiki! Prieks par to, ka atkal un atkal mūs pārsteidz jaunumiņi no e-veikala! Esmu lepna par to, ka klātienē esmu iepazinusies ar e-veikala veidotāju Ingūnu Helvigu sakarīgajos un lietderīgajos kursos klašu audzinātājiem, ko viņa vadīja mūsu skolā Latgalē!

Vera: Vakar pēc iepirkšanās visu uzreiz izdevās lejuplādēt un arī paraugam izdrukāju. Paldies! Labas, noderīgas lietas! Es gan esmu kopā ar pamatskolas bērniem, taču arī šim posmam šo to atradu. Man patika brīdinājuma zīmes ,,Nebļauj!" un ,,Izslēdz!", jo tas ir aktuāli. Taču derētu vēl viena - ,,Nekošļā!" vai ,,Negremo!". Tas domāts par košļājamo gumiju košļāšanu stundu laikā. Kā būtu, ja tāda arī būtu? Visu labu!

Kristīne: Jūsu e-veikalā ir daudz noderīgas informācijas un jaukas idejas dažādām ar darbu saistītām aktivitātēm! Paldies!

Dace: Patīk izmaiņas sadaļā Noderīgi! Ieteicu klientus!